header foto header foto header foto header foto
Algemeen Organisatie JJ Teams Wedstrijdschema Trainingsschema Uitslagen Keepersclub Zaalhockey
 
Dit schema loopt van 30-1-2023 t/m 5-2-2023
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens O12-1 zaal Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Jongens O12-12-C zaal Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Jongens O12-12-C zaal Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
16:30 - 17:30 Jongens O12-2 zaal Just Noordzij
Nees van der Hurk
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
16:30 - 17:30 Jongens O12-3 zaal Lars Andersson
Maxime Colnot
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
16:30 - 17:30 Jongens O12-4 zaal Jurre Beltman
Valentijn Engering
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
16:30 - 17:30 Jongens O12-5 zaal Melle Giesing
Thom Brinkhorst
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
17:30 - 18:30 Jongens O16-3B zaal Just Ekering Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
17:30 - 19:00 Jongens O18-11-C zaal Jan Weverhal, veld 1 (voor)
17:30 - 19:00 Meisjes O16-2 zaal Guusje van de Kamp Jan Weverhal, veld 2 (achter)
18:00 - 19:00 Meisjes O18-4 zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
18:30 - 19:30 Meisjes O16-4B zaal Just Ekering Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
19:00 - 20:29 Jongens O16-1 zaal Rashid Mehmood
Tomas Lagerwey
Schaerweijde / Jan Wever Hal
19:00 - 20:29 Jongens O18-1 zaal Jur van der Have
Razwan Ahmed
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
19:00 - 20:00 Meisjes O18-6 zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
19:30 - 21:00 Jongens O16-2 zaal Joost Looijen Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
20:00 - 21:30 Jongens O18-2 zaal Mats Vermeulen Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 14:00 externe verhuur Trainingsgroep Schaerweijde / Jan Wever Hal School
16:30 - 17:30 Meisjes O10-1 zaal Anna Blom
Jolie Heuvelmans
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Meisjes O10-2 zaal Fleur Koopmans
Mare Hagen
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
16:30 - 17:30 Meisjes O10-3 zaal Amélie Oremus
Kaya Wierema
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O10-4 zaal Eva Sturkenboom
Noor Schipper
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O10-5 zaal Puck van Leeuwen Jan Weverhal, veld 2 (achter)
17:30 - 18:30 Jongens O10-1 zaal Derk van Essen
Floris van der Aa
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
17:30 - 18:30 Jongens O10-2 zaal Olivier Wereldsma
Tristan Vos
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
17:30 - 18:30 Jongens O10-3 zaal Jurre Lutje Wooldrik
Levi Schade
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
17:30 - 18:30 Jongens O10-4 zaal Lara Klein Jan Weverhal, veld 2 (achter)
18:30 - 20:00 Jongens O14-2 zaal Diederik van den Hoek
Peppe Veen
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
18:30 - 19:30 Jongens O14-3A zaal Joost Looijen Jan Weverhal, veld 1 (voor)
18:30 - 19:30 Jongens O14-3B zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
18:30 - 19:30 Meisjes O14-4 zaal Just Ekering Jan Weverhal, veld 2 (achter)
19:00 - 20:30 Jongens O16-1 zaal Rashid Mehmood
Tomas Lagerwey
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
19:30 - 20:30 Meisjes O14-5 zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
19:30 - 20:30 Meisjes O16-3 zaal Just Ekering Jan Weverhal, veld 1 (voor)
20:00 - 21:00 Meisjes O18-3 zaal Joost Looijen Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
20:30 - 22:00 Jongens O18-1 zaal Jur van der Have
Razwan Ahmed
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
20:30 - 21:30 Jongens O18-4 zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
21:00 - 22:00 Jongens O18-3 zaal Joost Looijen Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens O8-1 zaal Emme-Fleur Kruyt
Jochem van der Schoor
Jolie Tromp
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
14:30 - 15:30 Jongens O8-2 zaal Florian van Essen
Jochem van der Schoor
Philip Stam
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
14:30 - 15:30 Jongens O8-3 zaal Floortje Pouw
Lotte Fait
Sebastiaan Zandvoort
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
14:30 - 15:30 Jongens O8-4 zaal Sebastiaan Zandvoort
Berend Colijn
Olivier Geijtenbeek
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
14:30 - 15:30 Jongens O8-5 zaal Sam Dalenoord
Tijn Derickx
Naudjan Peters
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-1 zaal Isabelle Quix
Marjolein Louwerse-Raaijmaakers
Jochem van der Schoor
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-2 zaal Lucy Welschen
Marjolein Louwerse-Raaijmaakers
Jochem van der Schoor
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-3 zaal Josephine van Lelyveld
Jochem van der Schoor
Marjolein Louwerse-Raaijmaakers
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-4-zaal Sebastiaan Zandvoort Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-5 zaal Anouk Rabelink
Linde Schuurman
Naudjan Peters
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-6 zaal Valérie Godefroy
Naudjan Peters
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
15:30 - 16:30 Meisjes O8-7 zaal Emmelin de Raaij
Noortje Vossen
Naudjan Peters
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-1 zaal Pim Godefroy
Danique Lagerwaard
Marie Claire Coert
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-2 zaal Pim Godefroy
Anne Roos Schuurman
Charlotte Klooswijk
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-3 zaal Emilie van Kasteel
Rogier Hofsté
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-4 zaal Bas van den Berg
Juul Geerards
Melief Winter
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-5 zaal Naudjan Peters
Roos Havinga
Sophie Breggeman
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-6 zaal Naudjan Peters
Jet de Jong
Lisa Witteveen
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O9-7 zaal Naudjan Peters
Evelijn van Breda
Jules Drost
Jan Weverhal, veld 2 (achter)
17:30 - 18:30 Jongens O9-1 zaal Jochem van der Schoor
Derk Sijpkens
Flynn Noordzij
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
17:30 - 18:30 Jongens O9-2 zaal Jochem van der Schoor
Pepijn Hooft Van Iddekinge
Wout de Vries
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
17:30 - 18:30 Jongens O9-3 zaal Jochem van der Schoor
Derk Schweitzer
Mats Oudenhuijsen
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
17:30 - 18:30 Jongens O9-4 zaal Jochem van der Schoor
Feline Hamels
Frédèrique Minderhoud
Isabelle de Bruyckere
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
17:30 - 18:30 Jongens O9-5 zaal Jochem van der Schoor
Aiden Adjepon-Yamoah
Gijs Koopmans
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
18:00 - 20:00 G-hockey training Trainingsgroep Schaerweijde / Jan Wever Hal
18:30 - 20:00 Meisjes O14-2 zaal Just Ekering
Rogier Hofsté
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
18:30 - 20:00 Meisjes O18-2 zaal Pierre Regnault Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links) Oefenwedstrijd tegen Houten MO18-1 zaal
18:30 - 19:30 Training nieuwe leden zaal Sylwia Zataj
Sylwia Zataj
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
19:30 - 20:30 Heren 04 Zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
20:00 - 21:00 externe verhuur Trainingsgroep Schaerweijde / Jan Wever Hal Phoenix
20:00 - 21:00 Dames 08 Zaal Pierre Regnault Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
20:00 - 21:30 Jongens O16-2 zaal Mats Vermeulen Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
20:30 - 21:30 Heren 30-2 Zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
21:00 - 22:00 Dames 06 Zaal Pierre Regnault Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes O12-1 zaal Lieve Braam Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Meisjes O12-12-C zaal Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Meisjes O12-12-C zaal Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
16:30 - 17:30 Meisjes O12-2 zaal Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
Naudjan Peters
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
16:30 - 17:30 Meisjes O12-3 zaal Just Ekering Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O12-4 zaal Fiene Kruyt
Lizzie Braam
Jan Weverhal, veld 1 (voor)
16:30 - 17:30 Meisjes O12-7 zaal Pierre Regnault Jan Weverhal, veld 2 (achter)
17:30 - 19:00 Jongens O16-1 zaal Rashid Mehmood
Tomas Lagerwey
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
17:30 - 18:30 Meisjes O12-5 zaal Fin de Pagter
Janne Lam
Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
17:30 - 18:30 Meisjes O12-6 zaal Femke Dool
Julius Hehakaya
Rosalie Quix
Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
17:30 - 19:00 Meisjes O18-11-C zaal Jan Weverhal, veld 2 (achter)
18:30 - 19:30 Meisjes O16-4A zaal Duncan Treffers Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
19:00 - 20:29 Jongens O18-1 zaal Jur van der Have
Razwan Ahmed
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
19:30 - 20:30 Meisjes O16-4C zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
20:00 - 21:30 Meisjes O18-2 zaal Pierre Regnault Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
20:30 - 21:30 Meisjes O18-5 zaal Sylwia Zataj Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
20:30 - 21:59 Trimhockey Zaal Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:29 Jongens O10-3 zaal Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
16:30 - 17:30 Meisjes O14-7C zaal Sylwia Zataj Jan Weverhal, veld 1 (voor)
17:30 - 19:00 Jongens O14-12-C zaal Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
17:30 - 19:00 Meisjes O14-2 zaal Just Ekering
Rogier Hofsté
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
17:30 - 18:30 Meisjes O14-3 zaal Pierre Regnault Jan Weverhal, veld 2 (achter)
17:30 - 18:30 Meisjes O14-6 zaal Valentijn Tollenaar Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
17:30 - 18:30 Meisjes O14-7B zaal Sylwia Zataj Jan Weverhal, veld 1 (voor)
18:30 - 19:30 Jongens O14-3C zaal Sylwia Zataj Jan Weverhal, veld 1 (voor)
18:30 - 19:30 Jongens O16-3A zaal Pierre Regnault Jan Weverhal, veld 2 (achter)
18:30 - 19:30 Meisjes O14-7A zaal Valentijn Tollenaar Blaashal SW trainingveld 1 (links voor)
19:00 - 20:30 Jongens O14-2 zaal Diederik van den Hoek
Peppe Veen
Blaashal SW wedstrijdveld 1 (links)
19:00 - 20:30 Meisjes O14-12-C zaal Blaashal SW trainingsveld 2 (links achter)
19:30 - 20:30 Meisjes O16-4D zaal Sylwia Zataj Jan Weverhal, veld 1 (voor)