header foto header foto header foto header foto
Onze Club Club Events Hockey Bestuur Accommodatie Commissies Vrijwilligers Medisch Vertrouwenscommissie Arbitrage Maatschappelijk
 
Arbitrage
Inger Borggreven-Simmelink Voorzitter [email protected]
Olivier Vermeulen Toewijzing [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Examenplanning [email protected]
Herwin Schonewille Opleiding [email protected]
Breedte Hockey Jeugd
Marieke Kerssemakers Manager Lijncoördinatoren Jongste Jeugd [email protected]
Sofie van Essen Manager Technisch Coördinatoren Jongste Jeugd [email protected]
Linda Noordzij Manager Lijncoördinatoren Jeugd [email protected]
Caroline Hofsté Manager Technisch Coördinatoren Jeugd [email protected]
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd Funkey's, Benjamins, Jongens/Meisjes O8 en O9
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd Jongens/Meisjes O10 - O12
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 O14
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 O16 - O18
Benjamins
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd
Marieke Vermeulen-pernet Lijncoördinator
Sara van de Venne Hoofdtrainer Jongens
Vincent Middelburg Hoofdtrainer Jongens
Johanneke Pleij-Schilthuis Hoofdtrainer Meisjes
Frederique van Dijk-Zonnevylle Hoofdtrainer Meisjes
Funkeys
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd
Floor Kropman-Henken Lijncoördinator
Martine Hoppenbrouwers Hoofdtrainer Jongens
Florien Slieker Hoofdtrainer Jongens
Florentine Coenen-Viersen Hoofdtrainer Meisjes
Pauline Hentenaar Hoofdtrainer Meisjes
Jongens O12 (D)
Annelieke Ekering Lijncoördinator
Anne-Marij Dalenoord Lijncoördinator
Marleen Berkman Technisch Coördinator
Kim Reimus Technisch Coördinator
Joost Looijen Hoofdtrainer Jongens
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd
Jongens O14 (C)
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14
Anneloes Vellener Lijncoördinator
Geesje Wolf Technisch Coördinator
Leontine Schoonderwoerd Technisch Coördinator
Jongens O16 (B)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18
Suzanne Offers Lijncoördinator
Geesje Wolf Technisch Coördinator
Leontine Schoonderwoerd Technisch Coördinator
Jongens O18 (A)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18
vacature Lijncoördinator
Jeroen de Jong Technisch Coördinator
Jongens/Meisjes O10 (Maxi's)
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd
Anne-Kee Vink Lijncoördinator Jongens
Floortje Schouten-Dietz Technisch Coördinator Jongens
Joost Looijen Hoofdtrainer Jongens
Jeannette van Heeckeren Hoofdtrainer Jongens
Vivian Brouwer Lijncoördinator Meisjes
Joris Geerards Technisch Coördinator Meisjes
Naudjan Peters Hoofdtrainer Meisjes
Jongens/Meisjes O8 (F-jes)
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd
Loes Buijs Lijncoördinator Jongens
Suzanne Smulders Technisch Coördinator Jongens
Erin van Wesemael-suijkerbuijk Hoofdtrainer Jongens
Nienke Bogaerts Lijncoördinator Meisjes
Suzanne Kam Technisch Coördinator Meisjes
Marjolein Louwerse-Raaijmaakers Hoofdtrainer Meisjes
Jongens/Meisjes O9 (Mini's)
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd
Puck Kranenburg Lijncoördinator Jongens
Annelies Guensberg Technisch Coördinator Jongens
Carolien de Koning Lijncoördinator Meisjes
Suzanne Offers Technisch Coördinator Meisjes
Bas van den Berg Hoofdtrainer Meisjes Woensdag
Naudjan Peters Hoofdtrainer Meisjes Woensdag & Vrijdag
Keepersclub
Niek van Exel Verantwoordelijk Bestuurslid
Floor Voogt-Berendsen Technisch Coördinator
Meisjes O12 (D)
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd
Maartje Mathijsen-Molenkamp Lijncoördinator
Lara Hesseling Technisch Coördinator
Meisjes O14 (C)
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14
Suzanne Offers Lijncoördinator
Renske Bakker Lijncoördinator
Emile Voogt Technisch Coördinator
Meisjes O16 (B)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18
Miriam Dekker Lijncoördinator
Henrieke Pijpers Lijncoördinator
Jeroen Dekker Technisch Coördinator
Meisjes O18 (A)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18
Deli Seligmann Lijncoördinator
Karlijn Schweitzer Technisch Coördinator
Anja Zweers Technisch Coördinator
ParaHockey
Ton Kamperman Lijncoördinator [email protected]
Mariska Meulenberg Technisch Coördinator [email protected]
Breedte Hockey Senioren
Max Been Lijncoördinator Senioren Heren [email protected]
vacature Lijncoördinator Senioren Dames [email protected]
vacature Lijncoördinator Veterinnen
Jorrit Hachmer Lijncoördinator Veteranen [email protected]
Hockey 7
Hans Venema Lijncoördinator
Joost Gijsbers Coördinator
Jong Senioren
Hans Drenth Lijncoördinator Jong Senioren Dames
Hans van de Kamp Lijncoördinator Jong Senioren Heren
Teamondersteuning >18
Denise Hijman Community Manager
Trimhockey
Hans Venema Trimhockey coördinator
Frank Quix Trimhockey competitie
Coaching Academy
Sofie van Essen TC's Coaching Academy
Joke Davio TC's Coaching Academy
Martine Hoppenbrouwers TC's Coaching Academy
Marieke Oudenhuijsen TC's Coaching Academy
Jelle Sprée TC's Coaching Academy
Lenie Pierik TC's Coaching Academy
Ernst Wagenmans TC's Coaching Academy
Caroline Hofsté TC's Coaching Academy
Anja Zweers TC's Coaching Academy
Contributie administratie
Jeroen van der Helden Algemeen [email protected]
Coördinatie Maatschappelijke Projecten
Astrid Hollander-Suijker Commissielid
Isabelle van Schelven Commissielid
Lieve Braam Commissielid
Duurzaamheid
Arnaud Schuurman Commissielid [email protected]
Ben van Donselaar Commissielid
Familietoernooi
Dorreke Hachmer Commissielid
Maddy Verberne Commissielid
Sarah Sonnen Commissielid
Nanouck Wagemakers-Schmeitz Commissielid
Marlene Klok Commissielid
Feestcommissie Jeugd
Pepijn Martens Coördinator
Machteld Bijkerk Commissielid
Marin Bossinga Commissielid
Martine van Elten Commissielid
Hockeybestuur
Reinoud Imhof Voorzitter [email protected]
Marieke Oudenhuijsen Secretaris [email protected]
Robert Hehakaya Penningmeester [email protected]
Niek van Exel Tophockey Jeugd & Senioren [email protected]
Sofie van Essen Breedte Hockey Jongste Jeugd [email protected]
Caroline Hofsté Breedte Hockey Jeugd [email protected]
Daniel Mens Breedte Hockey Senioren [email protected]
Emile Voogt Clubbeleving [email protected]
Peter de Bruin Communicatie & PR [email protected]
Horeca
Rick Koudijs Barcommissie [email protected]weijde.nl
Corné Jansen Barcommissie [email protected]
Inkoop
Arnaud Schuurman Zaal, kleding & materialen
Anne van Campenhout Top Hockey Jeugd
Ledenadministratie
Yanjuan (Jane) Xu Algemeen [email protected]
Ledenwerving
Denise Hijman Studenten
Astrid van Barneveld Sjors Sportief
Lustrumcommissie 2022
Angelique van Velsen Commissielid
Jacqueline Bloem Commissielid
Janneke Carstens Commissielid
Saar de Vries-Gerritsen Commissielid
David van Schelven Commissielid
Emile Voogt Commissielid
Geert Friebel Commissielid
Bart de Schepper Commissielid
Materiaalcommissie
Anja Zweers Coachmappen
Tanja van Norden Keepersmateriaal O12 - O18 [email protected]
Daniel van Blitterswijk Keepersmateriaal O12 - O18
Jacco Verpoorte Keepersmateriaal O9 - O10
Gerard Uiling Reparaties
Renske Bakker Trainingsmateriaal Jongste Jeugd
Maaike Berends Trainingsmateriaal Jeugd
Martine van Willenswaard Trainingsmateriaal Jeugd/Senioren
Julie Raap Trainerscontracten
Kathelyn van der Ham Trainersjassen
Dana-Anne de Gast Zorgtassen
Eveline Augustus Commissielid
Michel Hilberink Commissielid
Medische commissie
Dana-Anne de Gast Coördinator
Mauri Witt Commissielid
Erin van Wesemael-suijkerbuijk Commissielid
Jesper Wallet Commissielid
Officemanager
Astrid van Barneveld Algemeen [email protected]
Schaerweijde Communicatie Team (SCT)
Pers
Peter de Bruin Perscontacten
Publishers
Suzan van Zeist FB, Weekly, Site/App
Astrid van Barneveld Site/App
Godert von Weiler Weekly, Narrowcasting
Isabelle van Schelven Instagram
Redactie
Peter de Bruin Algemeen, Sponsors, Club32, Donateurs, Eindredactie
Suzan van Zeist Algemeen, Website, Horeca, Arbitrage, Eindredactie
vacature Top Senioren & Junioren
Joost Roselaers Jongste Jeugd & Interviews
Ruth Bisschop Jongste Jeugd, Junioren, Eindredactie
Margit Colnot Senioren/7'ns, G- & Sponsors
Floor Voogt-Berendsen Keepers
Speakers/DJ
Michael van der Knoop Speaker
Ernst van Splunter Speaker
Bertus Been Speaker
Mels van Bergen DJ
vacature DJ
Techniek
Godert von Weiler Site/App
Video/Beeld
Rutger Dalenoord Algemeen
Frank Mulder Wedstrijdvideo
Vormgeving
Godert von Weiler Coördinator, Weekly
Isabelle van Schelven Commissielid, Weekly
Shoot out competitie
Peter Dieleman Coördinator
Sponsoring
Brede Schouders
Jeroen Verdonk Algemeen
Rutger Dalenoord Algemeen
Duco van Oosterhout Coördinator [email protected]
Club32
Britt van Donselaar Algemeen
Lieke van Dijk Secretaris
Pieter van Essen Penningmeester
Sytze van der Aa Voorzitter [email protected]
Sponsorcommissie
Rutger Dalenoord Commissielid
Michiel Schouten Commissielid
Pepijn Sigtermans Commissielid
Jeroen Verdonk Coördinator
Jeroen van der Helden Commissielid Penningmeester sponsorcommissie
SVR (Sportiviteit, Veiligheid & Respect)
Joost Roselaers Commissielid
Susanne Visscher Commissielid
Liesbeth Hartog Commissielid
Maaike Bekkers-Moman Commissielid
Top Hockey Jeugd
Tanja Hart Lijncoördinator Top Hockey Jeugd O14 - O16 - O18
Jelle Sprée Technisch coördinator Top Hockey Jeugd O14 - O16 - O18
Marieke Zuidema Mentale begeleiding
Joyce Saris Specialisatie & Groei
Razwan Ahmed Technisch Manager Tophockey Jeugd O14 - O16 - O18 O14 - O16 - O18
Top Hockey Senioren
Châtal de Wolf Coördinator
Hielke Bruin Organisatie
Albert Kees Manenschijn Coach H1
Etienne Willems Assistent Coach H1
Pepijn Sigtermans Manager H1 [email protected]
Wouter van Voorst Coach D1
Tomás Poggio Van Deventer Assistent Coach D1
Jacqueline Bloem Manager D1 [email protected]
Topavond
Michael van der Knoop Commissielid
Annemiek van Dedem Commissielid
Tuchtcommissie
Peggy Corstens Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden
Michiel Schouten Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden
Olivier Vermeulen Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden
Kees van der Lee Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden
Tuchtzaken
Nicole Lisman Commissielid voor zaken die op het veld gebeurden
Valkentoernooi
Marieke Zuidema Commissielid
Hester Knapper Commissielid
Karlijn Coelingh Bennink Commissielid
Chantal Plas Commissielid
Idoena Vankan Commissielid
Remy Klijnhout Commissielid
Veldplanning
Nanja Njio Trainingen & Wedstrijden Maandag - Vrijdag
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijden Zaterdag
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijden Zondag
Verenigingsmanager
Arnaud Schuurman Algemeen [email protected]
Vertrouwenspersonen Schaerweijde
Merel Veen Commissielid [email protected]
Michiel van Eersel Commissielid [email protected]
Marja Verdonk Commissielid [email protected]
Dana-Anne de Gast Commissielid [email protected]
Vrijwilligersbureau
Maarten Kruyt Commissielid
Gijs Speelman Commissielid
Yvette van Eck Commissielid
Anne-Marie Brueren Commissielid
Wedstrijdleiding
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Jeugd [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Senioren [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdplanning [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Manager Wedstrijdleiding
Zaalhockey
Marieke Oudenhuijsen Zaalcommissaris
Erica Broeder Coördinator
Arnaud Schuurman Inkoop Zaal
Nanja Njio Zaalplanning
Lenie Pierik Planning Trainers
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Zaal