header foto header foto header foto header foto
Algemeen Teams Wedstrijdschema Trainingsschema Uitslagen Trimhockey 7x7 Wandelhockey Flexhockey Busvervoer Zaalhockey
 
Dit schema loopt van 26-9-2022 t/m 2-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens O12-1 Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O12-2 Just Noordzij
Nees van der Hurk
V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens O12-3 Lars Andersson
Maxime Colnot
Muriëlle Mens
V2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens O12-4 Jurre Beltman
Valentijn Engering
V2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-1 Lieve Braam V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O12-3 Just Ekering V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-5 Fin de Pagter
Janne Lam
V4 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-6 Femke Dool
Julius Hehakaya
Rosalie Quix
V4 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O12-7 Pierre Regnault V5 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes O14-7C Sylwia Zataj V5 - AB
17:30 - 18:45 Jongens O12-5 Melle Giesing
Thom Brinkhorst
V3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens O14-1 Joost Looijen
Casper Leenhouts
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens O14-2 V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O12-4 Fiene Kruyt
Lizzie Braam
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O14-1 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O14-2 Just Ekering
Rogier Hofsté
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes O14-7B Sylwia Zataj V5 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes O16-4D V4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes O16-4C Marin Bossinga V5 - AB
18:45 - 20:15 Jongens O16-2 Sylwia Zataj V3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes O16-2 Pierre Regnault V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens O16-1 Tomas Lagerwey
Rashid Mehmood
V1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens O16-3B Just Ekering V4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens O18-2 Joost Looijen V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes O16-1 Anouk Leenhouts V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes O18-1 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes O18-4 Marin Bossinga V5 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes O16-4B Just Ekering V4 - CD
20:15 - 21:45 Jongens O18-1 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V3 - AB
20:15 - 21:45 Meisjes O18-2 Pierre Regnault V3 - CD
20:30 - 22:00 Masters Trainingsgroep V5 - AB
20:30 - 22:00 Masters Trainingsgroep V5 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag V2
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag Daniëlle Adelaar V1
21:00 - 22:00 Meisjes O18-5 Sylwia Zataj V4 - AB
21:00 - 22:00 Meisjes O18-6 Joost Looijen V4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 Dames VA V1
16:00 - 17:00 Dames 01 Tomás Poggio Van Deventer
Wouter van Voorst
V1
16:15 - 17:30 Trainingsgroep V2 - A
16:15 - 17:30 Trainingsgroep V4 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O10-1 Derk van Essen
Floris van der Aa
V2 - BCD
16:15 - 17:30 Jongens O10-2 Olivier Wereldsma
Tristan Vos
V2 - BCD
16:15 - 17:30 Jongens O10-3 Jurre Lutje Wooldrik
Levi Schade
V2 - BCD
16:15 - 17:30 Jongens O10-4 Lara Klein V2 - BCD
16:15 - 17:15 Jongens O14-3B Sylwia Zataj V5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O10-1 Anna Blom
Jolie Heuvelmans
V3
16:15 - 17:30 Meisjes O10-2 Fleur Koopmans
Mare Hagen
V3
16:15 - 17:30 Meisjes O10-3 Amélie Oremus
Kaya Wierema
V3
16:15 - 17:30 Meisjes O10-4 Eva Sturkenboom
Noor Schipper
V3
16:15 - 17:30 Meisjes O10-5 Puck van Leeuwen V4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes O14-4 Just Ekering V5 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes O16-2 Guusje van de Kamp V4 - CD
17:00 - 18:30 Heren 01 V1
17:30 - 18:30 Jongens O14-3A Sylwia Zataj V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O12-2 Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
Naudjan Peters
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O14-2 Just Ekering
Rogier Hofsté
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes O14-3 Pierre Regnault V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes O14-6 Joost Looijen V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes O14-7A Valentijn Tollenaar V5 - CD
18:30 - 20:00 Jongens O14-2 V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens O16-2 Sylwia Zataj V2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens O16-3A Pierre Regnault V5 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes O14-5 Valentijn Tollenaar V5 - CD
18:45 - 19:45 Jongens O14-3C Just Ekering V4 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes O16-4A Duncan Treffers V4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 01 Tomás Poggio Van Deventer
Wouter van Voorst
V1
19:00 - 20:00 Jongens O18-3 Joost Looijen V2 - AB
19:30 - 20:45 Dames 06 Pierre Regnault V3 - CD
19:30 - 20:45 Heren 02 Peter Jan Lever V5 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes O16-3 Lieke van Rijn V5 - AB
20:00 - 21:00 Heren 45-2 V3 - AB
20:00 - 21:00 Jongens O18-4 Sylwia Zataj V2 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes O18-3 Joost Looijen V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 01 V1
21:00 - 22:30 Masters Trainingsgroep V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:30 Keepers Trainingsgroep V1 Bart van Gaalen
09:00 - 11:00 Trimhockey Woensdag Pierre Regnault V2
14:30 - 16:00 3e trainingsmoment Jongens D Trainingsgroep V1
14:45 - 15:45 Jongens Ben01 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben02 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben03 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben04 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Ben05 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Ben06 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Funkey V5 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben01 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben02 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben03 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben04 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben05 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben06 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Funkey V4
15:00 - 16:00 Keepers Trainingsgroep V5 - AB JJ 8-tallen
16:00 - 17:30 3e trainingsmoment Meisjes D Trainingsgroep V1
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V5 JJ 6-tallen
16:15 - 17:15 Jongens O8-1 V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens O8-2 V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens O8-3 V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens O8-4 V2 - CD
16:15 - 17:15 Jongens O8-5 V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes O8-1 V3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O8-2 V3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O8-3 V3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O8-4 V3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O8-5 V3 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes O8-6 V3 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes O8-7 V3 - CD
16:15 - 17:15 Training nieuwe leden Sylwia Zataj V4
17:00 - 17:30 Trainingen overig Trainingsgroep V5 opbouw keepers
17:15 - 18:15 Trainingsgroep V4 - CD
17:15 - 18:15 Jongens O9-1 V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens O9-2 V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens O9-3 V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens O9-4 V4 - CD
17:15 - 18:15 Jongens O9-5 V4 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes O9-1 V3
17:15 - 18:15 Meisjes O9-2 V3
17:15 - 18:15 Meisjes O9-3 V3
17:15 - 18:15 Meisjes O9-4 V2
17:15 - 18:15 Meisjes O9-5 V2
17:15 - 18:15 Meisjes O9-6 V2
17:15 - 18:15 Meisjes O9-7 V2
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep V5 Junioren blok 1 en G-hockey
17:30 - 19:00 Meisjes O16-1 Anouk Leenhouts V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O18-1 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V1 - CD
18:15 - 19:45 G-hockey G01 Mariska Meulenberg
Ton Kamperman
V4
18:15 - 19:45 G-hockey G02 V4
18:15 - 19:45 G-hockey G03 V4
18:15 - 19:45 Jongens O14-1 Casper Leenhouts
Joost Looijen
V2 - CD
18:15 - 19:45 Jongens O18-2 Sylwia Zataj V3 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes O18-2 Pierre Regnault V3 - CD
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V5 Junioren blok 2
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens O16-1 Rashid Mehmood
Tomas Lagerwey
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens O18-1 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V1 - CD
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V5 Junioren blok 3
19:45 - 21:15 Dames 02 Peter Jan Lever V2 - CD
19:45 - 21:00 Dames 05 Sylwia Zataj V4 - AB
19:45 - 21:00 Dames 08 Pierre Regnault V3 - AB
19:45 - 21:00 Dames 30-1 Daniëlle Adelaar V3 - CD
19:45 - 21:00 Heren 04 Matt Bird V4 - CD
20:30 - 21:00 Trainingen overig Trainingsgroep V5 - AB opbouw keepers
20:30 - 22:00 Dames S1 V2 - AB Sevens
20:30 - 22:00 Dames S2 V2 - AB Sevens
20:30 - 22:00 Dames S3 V2 - AB Sevens
20:30 - 22:00 Heren 04 V1
20:30 - 22:00 Heren S1 V2 - AB Sevens
20:30 - 22:00 Heren S2 V2 - AB Sevens
21:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V5 - AB Senioren
21:00 - 22:15 Dames 03 Daniëlle Adelaar V3 - CD
21:00 - 22:15 Dames 04 Sylwia Zataj V4 - AB
21:00 - 22:15 Dames 07 Pierre Regnault V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens O12-1 Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O12-2 Just Noordzij
Nees van der Hurk
V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens O12-3 Lars Andersson
Maxime Colnot
Muriëlle Mens
V5 - CD
16:15 - 17:30 Jongens O12-4 Jurre Beltman
Valentijn Engering
V4 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-1 Lieve Braam V2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-2 Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
Naudjan Peters
V2 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O12-3 Just Ekering V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-4 Fiene Kruyt
Lizzie Braam
V5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-6 Femke Dool
Julius Hehakaya
Rosalie Quix
V4 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O12-7 Sylwia Zataj V3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens O12-5 Melle Giesing
Thom Brinkhorst
V5 - CD
17:30 - 18:30 Jongens O14-3A Joost Looijen V4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens O16-1 Rashid Mehmood
Tomas Lagerwey
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens O16-2 Sylwia Zataj V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens O18-1 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes O12-5 Fin de Pagter
Janne Lam
V5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O16-1 Anouk Leenhouts V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes O16-2 Guusje van de Kamp V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes O16-4C V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes O18-1 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes O18-3 V4 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes O16-4A Duncan Treffers V4 - AB
19:00 - 20:30 Heren 01 V1
19:00 - 20:30 Jongens O14-1 Casper Leenhouts
Joost Looijen
V2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens O16-3B Sylwia Zataj V5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes O18-2 Pierre Regnault V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 01 Tomás Poggio Van Deventer
Wouter van Voorst
V3
19:30 - 20:30 Meisjes O18-5 V4 - CD
20:00 - 21:00 Jongens O18-3 Sylwia Zataj V5 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes O16-3 Lieke van Rijn V4 - AB
20:30 - 21:45 Dames 30-2 Pierre Regnault V2 - CD
20:30 - 21:45 Heren 03 Matt Bird V4 - CD
20:30 - 21:45 Heren 30-1 V1 - AB
20:30 - 21:45 Heren 30-2 V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens O18-2 Joost Looijen V2 - AB
21:00 - 22:15 Dames SCHC/SW 45-1 V4 - AB
21:00 - 22:15 Heren 30-3 V3 - AB
21:00 - 22:15 Heren 30-4 V5 - CD
21:00 - 22:15 Heren 45-1 V3 - CD
21:00 - 22:00 Jongens O18-4 Sylwia Zataj V5 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trimhockey Vrijdag Pierre Regnault V2
16:15 - 17:15 Trainingsgroep V3 - CD
16:15 - 17:30 Trainingsgroep V2 - CD
16:15 - 17:30 Trainingsgroep V5 - CD
16:15 - 17:30 Jongens O10-1 Derk van Essen
Floris van der Aa
V5 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O10-2 Olivier Wereldsma
Tristan Vos
V5 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O10-3 Jurre Lutje Wooldrik
Levi Schade
V5 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O10-4 Lara Klein V5 - CD
16:15 - 17:15 Jongens O9-1 V3 - AB
16:15 - 17:15 Jongens O9-2 V3 - AB
16:15 - 17:15 Jongens O9-3 V3 - AB
16:15 - 17:15 Jongens O9-4 V3 - CD
16:15 - 17:15 Jongens O9-5 V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O10-1 Anna Blom V1
16:15 - 17:30 Meisjes O10-2 Fleur Koopmans
Mare Hagen
V1
16:15 - 17:30 Meisjes O10-3 Amélie Oremus
Kaya Wierema
V2 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O10-4 Eva Sturkenboom V1
16:15 - 17:30 Meisjes O10-5 Puck van Leeuwen V1
16:15 - 17:15 Meisjes O9-1 V4 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O9-2 V4 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O9-3 V4 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O9-4 V4 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes O9-5 V4 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes O9-6 V2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes O9-7 V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens O14-3B Rixt van de Wal V3 - CD Training D1
17:30 - 18:30 Jongens O14-3C Rixt van de Wal V3 - AB training D1
17:30 - 19:00 Meisjes O14-1 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O14-2 Just Ekering
Rogier Hofsté
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes O14-3 Pierre Regnault V5 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes O14-5 Sylwia Zataj V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes O14-6 Valentijn Tollenaar V4 - CD
17:45 - 19:15 Heren 01 V1
18:30 - 19:30 Meisjes O14-7A Valentijn Tollenaar V4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes O14-7B Pierre Regnault V5 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes O14-7C Sylwia Zataj V4 - AB
18:45 - 19:15 Dames 01 Tomás Poggio Van Deventer
Wouter van Voorst
V3
19:00 - 20:30 Jongens O14-2 V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes O14-4 Just Ekering V2 - CD
19:15 - 20:45 Dames 01 Tomás Poggio Van Deventer
Wouter van Voorst
V1
19:30 - 20:30 Jongens O16-3A Pierre Regnault V5 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes O16-4B Sylwia Zataj V4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes O16-4D Marin Bossinga V4 - CD
20:30 - 23:00 7-Hockey Trainingsgroep V2
20:30 - 23:00 7-Hockey Trainingsgroep V3
20:30 - 21:30 Meisjes O18-4 Marin Bossinga V4 - CD
20:45 - 22:15 Heren S1 V1
20:45 - 22:15 Heren S2 V1